Tez Tour Logo

Papildomos paslaugos

*paslaugas galite užsisakyti ne vėliau kaip likus 72 val. iki skrydžio

Paslaugas galite užsisakyti ne vėliau kaip likus 72 val. iki skrydžio

Vieta lėktuve
Vieta lėktuve

Turbūt nėra nieko labiau varginančio, nei suspaustos lėktuvo vietos ir į kitą sėdynę besiremiantys keliai. Kviečiame atostogas pasitikti patogiai – išsirink geriausias vietas ir suteik daugiau komforto savo poilsiui jau nuo pirmųjų minučių!

nuo 5.00€

Maitinimas lėktuve
Maitinimas lėktuve

Poilsis prasideda jau nuo atvykimo į oro uostą! Siūlome atostogas pasitiki alkaniems įspūdžių, tačiau sočiais skrandžiais! Pasistiprinkite skrydžio metu - rinkitės iš plataus asortimento, tinkančio ir vaikams, ir suaugusiems!
Alkoholiniai gėrimai neparduodami asmenims, jaunesniems kaip 20 metų.

nuo 7.00€

Papildomas bagažas
Papildomas bagažas

Neapsisprendi, kurią suknelę ar marškinius vežtis išsvajotoms atostogoms? Planuoji A La Carte vakarienę, tačiau nori pasipuošti vakariniais aukštakulniais? Tuomet nesuk galvos dėl mažo lagamino – imk papildomą bagažą!

nuo 20.00€

TEZ PRIORITY ir kita
TEZ PRIORITY ir kita

Keliauk patogiai ir be eilių - rinkis TEZ PRIORITY paslaugą, kurią sudaro greitoji keleivių patikra, atskira registracija oro uoste bei pirmenybė laipinimo į lėktuvą metu!
Nepamiršk ir kitų paslaugų: tavo keturkojis yra neišskiriamas draugas? Vežkis jį į atostogas kartu! Reikalinga vaiko palyda ar pagalba neįgaliesiems? Mielai padėsime visais atvejais!

nuo 6.00€